“Vėl Tie Patys…” #49 apie blogiausią koncertą, geriausią konkursą ir kaimiečius

  Peržiūros 340,731

Negyvas Eteris

Prieš mėn

Įspėjimas: Šios laidos turinys skirtas asmenims, sulaukusiems 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija.
Jei jums nėra 18 metų, prašome neatidaryti šio vaizdo įrašo. Jei jums jau yra 18 metų, žiūrėdami šį vaizdo įrašą, patvirtinate, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
ENEBA.com: panaudok kodą TIEPATYS ir gauk nuolaidą visiems ENEBA žaidimams: bit.ly/336ighj
LIDL: aukštos kokybės prekės už itin gerą kainą
MEAT&MORE: paragaukite naujienų www.meatandmore.lt
Remkite podkastą Patreon platformoje - www.patreon.com/veltiepatys
negyvaseteris.lt
Spausk prenumeratą - bit.ly/SubscribeNegyvasEteris
Laiškus siųskite adresu - negyvaseteris@gmail.com
Sekite mus Instagram:
📷 Negyvas Eteris - negyvaseteris
📷 Mantas Katleris - mantaskatleris
📷 Rolandas Mackevičius - rolandas
📷 Mantas Stonkus - stonkusmantas
Operatorius ir režisierius:
🎥 Rokas Urlakis - rokas.urlakis
Klausykis "Vėl Tie Patys..." kitose platformose:
🎙️ Spotify - open.spotify.com/show/3jcV4u2UesiPU7wQliIuEE
🎙️ iTunes - podcasts.apple.com/lt/podcast/v%C4%97l-tie-patys/id1488941996
🎙️ SoundCloud - soundcloud.com/negyvaseteris
🎙️ PodBean - negyvaseteris.podbean.com/
#mantasstonkus #rolandasmackevicius #mantaskatleris #veltiepatys

Komentarai
Indre Marshall
Indre Marshall Prieš 8 dienų
50:10 "Tos negyvos akys" 😂😂😂♥️ Maladec Stonkus
Vytenis Skirka
Vytenis Skirka Prieš 9 dienų
Kažin ką profesorius Stonkus kalbės po 4 metų, nes db atrodo, kad dievai į valdžią atėjo... 🤣🤣🤣 Stonkus normalus yra, kol nepradeda politizuoti, o šiaip tai geras Podcast😁👊
Spectrumas
Spectrumas Prieš 10 dienų
Smagu, kad atsiranda palaikymas esportui iš lietuvos įžymybių. Ir smagu, kad ne vien tik peikimas, bet ir argumentuotas mąstymas atsiskleidžia, tikrai lietuvos esporto fanų ir gamerių, streamerių ar youtuberių bendruomenė turėtų tuo džiaugtis ir didžiuotis !
Bboybandana
Bboybandana Prieš 11 dienų
Žižės instagramo apžvalga TOP :D Net kas ir nežinojo jos niekad, nepažvengt iš tos situacijos neįmanoma, o tie pasiteisinimai tai čia išvis hitas :D
Berioza Berioz
Berioza Berioz Prieš 15 dienų
Tuos sudinus slibinus kisa kaip lnk savo kaukes "geriausias projektas" mhm 😀
Armandas K.
Armandas K. Prieš 19 dienų
2:36:10 Stonkaus nervai ;D ,kad ir kaip bebūtų kol pats ūkininku nepabūsi tol nesuprasi ką tai reiškia,nebent kalbi apie tuos kur po 500-1000 ha turi ,taip tie limonus varto,o mažieji ūkiai naikinasi...
Karolis Teniauskas
Karolis Teniauskas Prieš 20 dienų
Buvot malaciai, Rolas👍🚀 Katleris dar kazkaip, nu Stonkus viskas normaliai? Zemaitijos nepasiilgai? Zviozdos bamba?bl nuomones formuotojas....leiskis..
Mantas Glineckas
Mantas Glineckas Prieš 25 dienų
Tie kurie sakė, kad nėra, vis dar sako ;DD
mindaugas dargevicius
mindaugas dargevicius Prieš 27 dienų
Blin man vienas iš baisiausiu mergu/moterų savybių kai kalbant mojuoja tuo pirštu į kairę ir į dešinę, lyg mažam vaikui grūmoja ar gangsta reperiu įsivaizduoja WTF 👎👎👎
yomayo21
yomayo21 Prieš 28 dienų
sveiki dziadai... pagarba uz geras laidas. trumpai apie kaimiecius kur bandot paaiskint, ka turit omeny... lb paprastai pasake algis greitai-kaimietis ne tas, kuris kaime gyvena , o tas kuris nesiprausia... manau pagavot minti ;)
Ernesta Bondarciukaite
Ernesta Bondarciukaite Prieš 29 dienų
🥰❤
Artūras Petravičius
Artūras Petravičius Prieš 29 dienų
O kur ta parodija kur gerb. Stonkus parodijuoja zize? :)
MrVilkaspilkas
MrVilkaspilkas Prieš 29 dienų
Sakot ukininkai turtuoliai ir su nauja technika is ES paramu vazine,kita medalio puse kad tie ukininkai paskolose iki ausu sedi :D sakot mokesciai mazi ukininkams,bet nematau eiliu zmoniu norinciu vaziuoti i kaima ukininkauti ir vazineti nauja technika ir naujom masinom .ukininkavimas turi ir bjauria medalio puse,viena is ju darbas su chemija ir kartais baisia chemija ,sakot nepursk kam tau ta chemija ok nepurskiam tada mazas derlius ir bankrotas .maisot truputi,yra ukininkai ir yra zemvaldziai. Del jusu patronu,pabodo tas verkimas kiek sumete euru ir kad tik operatoriui pakanka susimoketi,paminekit eurus is reklamos ir youtubes ,gi ne is patronu gyvenat :D Taika,nesergam ;)
Artūras Petravičius
Artūras Petravičius Prieš 29 dienų
Chebra, o Jūs po video nesusimušat dėl vienas kito pertraukinėjimo ir kalbėjimo ant viršaus? 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 man irgi abydna kai neišgirstu ka kiekvienas iš Jūsų norėjo pasakyt.. :-) myliu Jus visus, Jūs šiandien mūsų dienose geriausi.. ;-)
Ingrida Sasnauskienė
Ingrida Sasnauskienė Prieš mėn
Vyrai, kai Jūs kalbat apie Like dėjimus ant kitų moterų postų ir pan... Tai Jūsų moteris pyksta, ne už tai, kad pažiūrėjai, bet už tai kiek tu procentaliai padėjai Like ant Kitų postų ir ant jos... 😂😉
Regimantas Seipunas
Regimantas Seipunas Prieš mėn
Rolas: paroj yra 24h iš kurių 8 miegi ir 16h lieka sau... Iš tų 16h tu renkiesi, ar 8h miegi ar 4h miegi..... :D:D
Artūras Rimkus
Artūras Rimkus Prieš mėn
Zaibis potkests 😅
Laurynas Ivanauskas
Laurynas Ivanauskas Prieš mėn
Super
Vejas Nupustas
Vejas Nupustas Prieš mėn
Pzv būna žmonės specialiai perka daužtas mašina iš Amerikos daužtu priekiu arba gali kur dažniausia atsiperka lempu dužimu arba aušinimo sistemos nebuvimu nuo smūgio tai nėra baisu aišku jai mašina buvo virtus ant stogo ir buvo blynas tai jau negerai bet jai tik dužimas prieky arba gale tai nieko iki tam tikro lygio
finalas
finalas Prieš mėn
24:00 Katleri, viskas gerai???
LabasVakaras
LabasVakaras Prieš mėn
Iki tobulumo podcastui truksta to jog paliktumet moteru stala ramybej ir gryztumet prie savo, ir padetumet atgal i lentyna musu subscriberiu uzdirbta play button, aciu !
Karolis Patrikas
Karolis Patrikas Prieš mėn
Jums reiketu apsilankyti craftnio cidro daryklelese Prancuzijoje. Kaip paragavau suvokiau, kad Lietuvoje cidro niekada ir nebuvo 😁
Im from uk
Im from uk Prieš mėn
po viena gyfke hitman paloškit
Vygantas Pocius
Vygantas Pocius Prieš mėn
Per Helovyna mano gimtadienis, bus nebloga dovana iš jūsų pusės manau, dėkui, kad kuriat ir neleidžiat nuobodžiaut!
Veldis V
Veldis V Prieš mėn
O jau bl kokia susireiksminus ukininke, blet kaip jos vyras nemegsta cj, nx nx 😄😄😄😄
kez.m3
kez.m3 Prieš mėn
Ble Rolai blefuoji del onlyfans 😁😁😁
Ernestas Bur
Ernestas Bur Prieš mėn
bus Praniukas kažką prijunginėjas :DDD
peikis
peikis Prieš mėn
Ūkininkų ta dainelė, kad jie labai sunkiai dirba ir labai daug mokesčių sumoka yra nereali. Po žiemos save gerbiančio ūkininko dinderis atrodo kaip Einikio žmona. O mokesčiai pagrinde yra PVMas kurį moka visi, bet ūkininkai deklaruoja. Jei yra brangiau apmokamas tinginys už aktorių tai tik ūkininkas. Bendrai, jei žmogus baigęs kokią nors akademiją (muzikos ir teatro, dailės, zizo ar žemės ūkio) kaip vienintelį aukštąjį išsilavinimą, tai gali tikėtis, kad profesionalus tinginys. Jei ką nors įžeidžiau, atsiprašau 😂 žiauriai gailiuosi.
Eimantas
Eimantas Prieš mėn
Visa Lietuva kaimas .
Modestas Vainauskas
Modestas Vainauskas Prieš mėn
Chebra, nerealŪs podkastai, nuodėmė klausyti ir nebūti Patreonais.. raginu visus, kas klauso, prisijunkit, kad projektas nedingtų!! www.patreon.com/veltiepatys Peace! ;) #VelTiePatys kur youtube rewardas backgrounde? :D
59SoneAKTF6002
59SoneAKTF6002 Prieš mėn
Žiūrėjom visus podcastus! Viskas jėga, žiūrim nachaliavai tai tikrai ne mes galima sakyti, kas tinka ar ne... Bet jei reikia feedback’o, tai naujas rubrika “top3” nelabai mums su draugais patinka... Daugiau laiškų! ;)
Karolis M
Karolis M Prieš mėn
kaimiecio pavyzdys: ltpost.info/down/hafGaHXc3IfVvH0/vaizdo-ra-as.html visus sokdina koks yra protingas, galimai platina virusa, ir dar paraigunus trukdo su savo nesamonem, uz mokesciu moketoju pinigus.
tomas bobas
tomas bobas Prieš mėn
Kaimiečiui kaime nustipo arklys. Surenge visam kaime loterija po 2 eurus už bilietą. Visas kaimas susipirko bilietus. Kai laimėtojas nebuvo patenkinas prizu, gražino jam 2 eurus už bilietą.
Horsey Bonsey
Horsey Bonsey Prieš mėn
30:00 žinot BYMĄ?
Linas Va
Linas Va Prieš mėn
Katleris su savo masturbacija pramuse 🤣
Flyin
Flyin Prieš mėn
Gerą lietuviską produktą reklamuojat
Tautvydas Dargelis
Tautvydas Dargelis Prieš mėn
Del kaimieciu ukininku ir t.t. Konservu padvokes stonkus stumdamas ant ukininku nes rinkimai viskas aisku. Nors yra info kur pats vede kazkokji rengini plungej ir viskas buvo zjbs tie ukininkai mldc ir t.t. Kas duoda i kisene ta sneka pardaznyj skura jis yra ir tiek seniai ta zinau 😀
Paulina Jagotinaitė
Paulina Jagotinaitė Prieš mėn
Aciu aciu! Kad taip lepinat, jau ne pirmas podcast daug ilgesnis! Kaip visada juokiuos iki asaru 😂 gerbeja nuo pirmu podcast nei vienas ne praleistas 👌💯
Linas Va
Linas Va Prieš mėn
Tie slibinai idomus jiem patiem ir dar keliem mazvaikiam.
9dangus
9dangus Prieš mėn
Zeba:) Atviros ir nesuvaidintos nuomones, aciu!
sainexas
sainexas Prieš mėn
Visi 25-mečiai : 800 uždirbu ir hujovas gyvenimas Aš 25-ių : vis dar ieškau googlei ar galima numirti persivalgius - -'
Zazz Hazz
Zazz Hazz Prieš mėn
I tema kai kalbejot apie geriausia podcasta. Turiu mercha, ziuriu visus jusu epizodus, bet PVS geriau:) CMD ziauriai geras podcastas:) (asmenine nuomone)
Mar Stan
Mar Stan Prieš mėn
Ble jus hebra kai pasakojat kokia istorija tai pradekit nuo pradziu, nes nevisi sedi 24/7 tame instagrame. Cia toks jausmas kaip Game of Thrones nuo 4 sezono pradedi ziuret. Bet siaip "Deep Dive" ideja zjb.
Simona Kuprijanoviene
Simona Kuprijanoviene Prieš mėn
Oi bl😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Counter Straikeris
Counter Straikeris Prieš mėn
2:38:10 žmogau jūs iš kaimo ir gyvenat jei ne kaimas neisivaizduoji kas būtų ir apie kokes tu paramas šneki tos paramos net pusę kainos neuždenge pvz traktorius 200k o ka parama 30k tai čia parama skaitosi 30k kai traktorius 200k čia jos net nesijaučiau tu žinai bent kiek kviečių priekaba kainuoja žinai kiek purškimai kuras , dalys kitiem algos o savikaina? Niekas beveik 200-300 už 15 tonų grūdų :)
NadeMenas 69
NadeMenas 69 Prieš mėn
Viskas liuks, bet pabaiga nerimta. Stonkus nuvylė
Paulina Moc
Paulina Moc Prieš mėn
1:46:40 mano draugė turi ta džempaka, soriukas dėl jo😂 atsargiai su daiktais
dumoju1
dumoju1 Prieš mėn
Stonkau, kiek mokesčių reikia mums sumokėti, kad tu jaustumeis patenkintas? Atskaitymai žemės ūkyje milžiniški, o mokesčiai tokie patys kaip tavo, individuali veikla. Tu nerizikuoji niekuo, pribrendus reikalui nusipysdini bajerį iš kito komiko ir transliuoji, o mes sukišam pinigus metams į priekį tikėdamiesi, kad sąlygos leis nuimti kažką. Ekonominis raštingumas pas tave nulinis, tad kartais reiktų kai kuriom temom ir patylėt.
Iust J
Iust J Prieš 25 dienų
Turbūt pajamas apmokestinti pelno mokesčių. :D Bet tada tegul visiems verslams pajamas apmokestiną ir lauksime bankrotų lietaus. :D. Rekomenduočiau nekalbėti apie tai arba pasidomėti prieš kalbant. ES parama taip pat apmokestinama. Nuo naujo traktoriaus valstybė iš karto pasiima 21%. Dealeris savo pelna, NMA savo LZUKT savo, bankas savo,ūkininkas susimoka pvm nuo parduotos produkcijos, pelno mokesti jei toki turėjo. jei neturėjo tai investavo atgal į ūkį, pirko trąšas, kūrą ir jei yra tik vidutinis arba smulkus liko su vidutiniu ar kiek geresniu atlyginimu nei šalies vidurkis nuo kurio aišku susimokėjo GPM VSD PSD. O sugeneravo daug mokesčių ir pajamų kitiems jau nekalbant apie taršos mokesčius, akcizus, O jei dar samdo darbuotojus - sumoka algas, jei augina gyvulius, dar didesnės išlaidos, o dar kiek išlaidų buhalterijai, veterinarams, tyrimams... etc. Nebekiršinkite žmonių savo nežinojimu. Taip yra problema stambiausi ūkiai, bendrovės kurie nusigriebia gardžiausia grietinėlę ir vengia mokečių. Versluose irgi yra tokių oligarchų kurie vengia ar nemoka visų mokesčių. Bet dauguma ūkininkų nei iš smulkių, vidutinių ar net stambių neturi tokios įtakos ar galimybių išvengti mokesčių. Puikus pavyzdys kaip kažkuriame podcaste minėjo jog jų nuomonė ne visada teisingą. Neimanoma visko žinoti.
dumoju1
dumoju1 Prieš mėn
@J. Zitkev tai čia Stonkui siūlyk. Jis čia oligarchais mus visus laiko.
Jack Dab
Jack Dab Prieš mėn
FALLOVERIAM nu cmon followers. iskur tu a gauni?
Igna Purkina
Igna Purkina Prieš mėn
Taip relatinu, kada kalbat apie visus vaikystės prisiminimus ! Geras podcast’as ❤️
Lukas Thay
Lukas Thay Prieš mėn
"'Kaip Sicilija skaito"' :D
Mantas Gudaitis
Mantas Gudaitis Prieš mėn
Idomu kiek sitiems "mokslo daktarams" sumokejo, kad pademonstruotu, kaip teisingai nesioti "apsaugines" veido kaukes?
volkmanas
volkmanas Prieš mėn
Rolas tik skaityt išmoko normaliai šitam sezone podcasto ir save laiko teises žinovu :D matos iš rožos kai kalba jog teise baiges.. Tai žiuri tokiom itikint bandančiom akytem, pats suprasdamas kad jam iki teisininko kaip katleriu iki restorano direktorio. Ps. Stonkus normalus.
Mtz Belarus
Mtz Belarus Prieš mėn
Tai blet stonkau, jeigu toks gudrus, tai ko pats neukininkauji ka? Taigi cia saibos geros eina. Cia tau blet dirbt reikia, o ne pries kamera atsisedus suda malt.
Syntex
Syntex Prieš mėn
@Mtz Belarus :). Na neklydau, kad kaimietis esi :). Deja klysti dude :). Aš ne iš miesto :)
Mtz Belarus
Mtz Belarus Prieš mėn
@Syntex tai dapizdi man ta tavo nuomone, baltaranki miestieti
Syntex
Syntex Prieš mėn
@Mtz Belarus aš tiesiog pakomentavau tavo išsireiškimą :)
Mtz Belarus
Mtz Belarus Prieš mėn
@Syntex tikrai ne inteligentiskas miescionis
Syntex
Syntex Prieš mėn
Kaimas
vygintas BALNYS
vygintas BALNYS Prieš mėn
Blet iskeptas kotletas 🤣🤣🤣
Žilvinas Ančiukaitis
Žilvinas Ančiukaitis Prieš mėn
Sudus kalbat, paverkit del ukininku daugiau.!
Benas Boguzas
Benas Boguzas Prieš mėn
krw kaimieciai
Dr1v3R
Dr1v3R Prieš mėn
Mantelio (Katleri turiu omeny) gal turi suplanaves panevezy podcasta padaryt ar tura koki? Blia duo zinot bu Panevezys laukia taves :D
zeus ltu
zeus ltu Prieš mėn
asilai atvažiuotumet į kaimą diena padirbtumet diena tai šikna sukristu
Domis90s
Domis90s Prieš mėn
Stonkus tegul profilaktiskai pradeda gert ramuneliu arbata, ,kad nereiktu tyldit laptopo ziurint kaip jis atsakineja/moralizuoja skaitytoju laiskus :D
Laura Laura
Laura Laura Prieš mėn
Nu kaip nerealiai to video analizė 🤣🤣🤣👍🏼 super 🥳🤣👍🏼🎉
Nojka Bojka
Nojka Bojka Prieš mėn
Rokeli bled, atsakyk i skype zinutes
lukrecija14
lukrecija14 Prieš mėn
Geruliai Jus kaimieciai😉Man patinka😉
rimante navickyte
rimante navickyte Prieš mėn
Jei apie korona,tai prisiminkit uzkreciama infekcine liga gripas🙂 Gal sugrys atmintis kaimieciai jus😄
funj ylo
funj ylo Prieš mėn
Gaila Lietuvoje mazai standuperiu galmetu padaryti gerus Roast Battlus, Kas supranta rusiškai - Labelcom kanalas, ziauriai geri battlai ))
Martynas Kuzminskas
Martynas Kuzminskas Prieš mėn
Ismoks jis iki 200 epizodo Kàtleris pasakyt?
Laura Masandukienė
Laura Masandukienė Prieš mėn
Neveltui Katleriui labai graži Žižė, nes man ji labai į Aistę panaši 😄
Jurgita Navakaitė
Jurgita Navakaitė Prieš mėn
Super, super😀😄👍
Luotas
Luotas Prieš mėn
2:30:53 Mantas Stallonidze Motivational speech
Gedas
Gedas Prieš mėn
Bl puse laidos sudai myzalai tema
Kostas Selenis
Kostas Selenis Prieš mėn
Rokeli, buk geras, imesk jau i spotify :)
Gedzulis Fs
Gedzulis Fs Prieš mėn
Stonkus nuo 100 iki 0 per kelias min,vis toliau vis labiau žemyn stonkidze.
Julius Blauzdziunas
Julius Blauzdziunas Prieš mėn
pritariu Katleriui apie laikus, ir kad jai mano mergina butu ten kur tas bernas kury ji laikina, pz galvoj katastrofa :D
Rob Erto
Rob Erto Prieš mėn
WTF? kas čia ta merga? :D
Martynas Ru
Martynas Ru Prieš mėn
Stonkidzė mldc Tu esi! 👋
Justas Naruševičius
Justas Naruševičius Prieš mėn
Ei, rimtai, chebra! Kaip kažkas čia rašė (ir dar praeitam sezone minėjo) - pakurkit subredditą! Nes tiek meme'ų prigalvojau, kad nėr kur dėt. Užpisa į IG storius kelt :D
Robertas R.
Robertas R. Prieš mėn
Stonkus taikliai pasaka apie kaukiu devejima 👏
Karolis Kliokys
Karolis Kliokys Prieš mėn
Nerealus jus !!!!! Taip ir toliau !!!!
Spook
Spook Prieš mėn
o del only fans, yra dainininke populiari, kuri uzdirba 15milijonu svaru per menesi, daugiausiai uzdirbanti visoj platformoj
Spook
Spook Prieš mėn
top3 neidomu deep dive geriau
Enzo
Enzo Prieš mėn
Tai kur chebra, tuos dzempus pirkti? :D
Darius L.
Darius L. Prieš mėn
Ble Mantelio sauk kitoj laidoj atsiprasyma del vaisingumo. Viena diena, viena diena tik vaisinga, man sake irgi draugai. Trys vaikai ant sprando daba. Po trecio nusprendziau pasiguglint. Imetu ka radau: Vaisingas langas trunka vidutiniškai 1 - 6 dienas. Jis apima spermatozoidų gyvybingumo laiką (3 - 5 dienas). Pastojimas dieną po ovuliacijos niekada nebuvo užfiksuotas. Tyrimai parodė, kad didžiausia tikimybė pastoti yra tuomet, kai lytiškai santykiaujama 1-2 dienos iki ovuliacijos, o ne ovuliacijos dieną. Zodziu ziurek, kad kas i teisma nepaduotu. O dar pas Tapkina sakei kad galetum svietimo filma sukurt.
Start-UP editing
Start-UP editing Prieš mėn
👍👍👍labai gera schema!!! taip ir toliau👍👍👍
martynas bagdonas
martynas bagdonas Prieš mėn
Tai nepagalvojat, kad zmones taip nesioja kaukes, nes gal blogai darosi? :D Nes man asmeniskai truksta oro kai nosi uzdengia jinai. Aisku jei ten trumpai į kokia degaline ibegt tada gali pakentet, bet jei ten po koki akra visa diena trintis tai dusina belekaip jinai
MoonLight`•
MoonLight`• Prieš mėn
Užsiminėt apie onlyfans tai va, Lietuvaitė su 771k foloweriu pažiūrėkit y patreon it t t kiek $$$ per mėnesi pasidaro :) instagram.com/neringakriziute
Edgaras Karklius
Edgaras Karklius Prieš mėn
Kaimietis tai kaip sakyti beproto protingas ir baisiai grazus
rolandas m
rolandas m Prieš mėn
Kiečiausi iš kiečiausių 🙈😁😁😁👍👍👍 Žvengiau iki ašarų, net žmona tildė🙈😁😁😁👊👊👊
Egidijus Stanionis
Egidijus Stanionis Prieš mėn
Nu tai kada varysite filmuotis kur Vaidenasi????
R R
R R Prieš mėn
20:28 Vysniauskas? :)
daNoNke1
daNoNke1 Prieš mėn
Hebra bl nespoilinkit Slibinu, kas per mada pastoviai išpasakot kažką 😀
Dovile T.
Dovile T. Prieš mėn
Tobulas vakaro praleidimas! Iki ašarų 😂👌
Tomas Zagelis
Tomas Zagelis Prieš mėn
Ar as durnelis skaitausi, jei noriu gerus santykius turėti su žmonėmis dėl gero vibe vakarėlį?
Dovile M.
Dovile M. Prieš mėn
😂😂
Gytis Stugis
Gytis Stugis Prieš mėn
nieko jokingiau negal but kaip boba apie masinas pasakoj :D
Beata D
Beata D Prieš mėn
Gal ir turetumet daugiau patreonu, jei labiau gerbtumet savo klausytojus ir ziurovus, ypac Stonkus. Paskaites du paskutinius laiskus, ju autorius jis tiesiog apsauke. Zmones nepasivargina jums parasyti, pagiria podcasta, o gauna Stonkaus nervini priepoli. Jei norite sulaukti daugiau paramos is zmoniu, turite ne tik kurti turini, bet ir islaikyti pozityvu santyki su klausytoju, net jei nuomones ir nesutampa.
Stonkidzé
Stonkidzé Prieš mėn
Nieko mes neturime, o ka turime - atiduodame.
Ofkiz
Ofkiz Prieš mėn
galetumet live potcasta ziauriai idomu butu :D
Ramūnė Bardakė
Ramūnė Bardakė Prieš mėn
Aš jus myliu blet. Jūs keičiat pasaulį į gerą.
ruslanas6
ruslanas6 Prieš mėn
prisikroviau lidle prekiu atejau prie kasos , sumuso tas prekes sako 34 eurai, sakau pala o nuolaida 20%? sako kokia nuolaida? sakau nu negyvas eteris. sako kas tau negyvas? APSAUGA!!!
Diana Skuzinskaite
Diana Skuzinskaite Prieš mėn
Julija Žižė "tikrai organiškai pasikėlė" sekėjų skaičių. Konkurso pradžioje vietoj 100 k šiandien 93 k, o labiausiai sekėjų skaičių pasikėlė tie influenceriai, kur susimetė po 500 eur. 🙂 Antrą kart darant konkursą reikės ne tik pasikelti, bet susigrąžinti sekėjus. 😁
Ramunas Rimkunas
Ramunas Rimkunas Prieš mėn
AR JŪS TEN IKI KAIMEČIŲ KAŽKO NEPAVARTOJOTE IŠ PO STALO ARČIA NUOVARGIS NE RIMTAS GALAS
RE-LIVE - FIBA 3x3 World Tour Doha 2020 | Day 2
4:41:56
VYDAS A3 TURBO - KARANTINAS
2:42
Vidas Bareikis
Peržiūros 152tūkst.
“Vėl Tie Patys…” #51 "Pasakėlės iš dvaro"
2:06:14
Negyvas Eteris
Peržiūros 273tūkst.
“Vėl Tie Patys…” #53
2:35:23
Negyvas Eteris
Peržiūros 218tūkst.
“Vėl Tie Patys…” #08
2:16:43
Negyvas Eteris
Peržiūros 497tūkst.
RE-LIVE - FIBA 3x3 World Tour Doha 2020 | Day 2
4:41:56
VYDAS A3 TURBO - KARANTINAS
2:42
Vidas Bareikis
Peržiūros 152tūkst.
Bad IRISH ACCENTS That Even I Can't Understand
21:13
KAIP VEIKIA ŠIS TIKTOK FILTRAS?
8:03
PildykLT
Peržiūros 23tūkst.